Koks kamšalas naudojamas, kad būtų šilta?
Nuo šalčio apsaugo perdirbtas kamšalas (60 g/m² ties rankomis, 100 g/m² ties kūnu). Šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko orą, atsižvelgiant į pluošto storį, ir taip apsaugo nuo šalčio.
Kokie kiti komponentai be kamšalo sukuria šilumą?
Striukė ne tik pašiltinta; ji taip pat turi neperšlampamus užtrauktukus, apykaklę, suveržimą striukės apačioje ir rankogalius, tad būsite geriau apsaugoti nuo šalčio bei drėgmės ir jausitės šilčiau.
Striukė padengta specialiu sluoksniu: kokie yra šios dangos privalumai?
Šis sluoksnis – tai vandens nepraleidžianti medžiaga, kuria padengtas vidinis audinio paviršius. Per jį vanduo neįsigeria į drabužį, tačiau aktyviai sportuojančio žmogaus prakaitas gali išgaruoti. Tad sportuodami jūs išliekate sausos ir jaučiatės patogiau.
Kaip matuojamas drabužio atsparumas vandeniui?
Išbandome audinio atsparumą vandens slėgiui išmatuodami audinio išlaikomo vandens stulpelio aukštį mm (testas atliekamas remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau vandeniui atsparus yra audinys. Pavyzdžiui, audinys, kurio atsparumas vandeniui yra 5 000 mm, atlaiko 5 000 mm vandens stulpelio sudaromą slėgį.
Kokie drabužio elementai apsaugo nuo blogo oro?
Striukė „150“ sukurta ir pasiūta taip, kad neleistų patekti į vidų vandeniui ir apsaugotų jus nuo vėjo, tad prastas oras (lietus, sniegas, vėjas ir pan.) jums nesukels problemų. Šio gaminio atsparumą vandeniui patikrinome kelias dienas slidinėdami įvairiu oru.
Kodėl ši striukė yra atstumianti vandenį?
Medžiagos atsparumas vandeniui – tai savybė, dėl kurios vanduo teka paviršiumi ir nesusigeria. Ši striukė yra su hidrofobiniais komponentais, didinančiais jos atsparumą blogam orui. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau ilgai naudojant ši savybė gali pablogėti.
Kaip galiu atnaujinti hidrofobines drabužio savybes?
Atminkite, kad hidrofobines gaminio savybes galima atnaujinti. Įdėkite striukę į elektrinę džiovyklę, pasirinkite sintetinių audinių džiovinimo programą ir nustatykite 10–15 min. džiovinimo trukmę.
Taip pat galite naudoti impregnantus (parduodami mūsų parduotuvėse): tolygiai užpurkškite ant viso drabužio ir leiskite išdžiūti 10–12 valandų.
Ką reiškia „orui laidi“ striukė?
Šis drabužis išgarina jūsų kūno judant sukurtus vandens garus. Tikrindami, ar audinys laidus orui, atliekame standartizuotą ISO 11092 testą, kurio metu išmatuojame jo atsparumą išskiriamai šilumai (RET). Kuo mažesnis RET, tuo audinys yra laidesnis orui. Striukės „150“ RET yra 7. Tačiau „Wedze“ naudoja techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius), kurie mažina kondensaciją drabužio viduje ir didina jo laidumą orui.
Koks yra striukės „150“ kirpimas?
Įprastas kirpimas. Striukės šonai tiesūs ir neįliemenuoti. Ši striukė pakankamai plati, kad po ja galėtumėte vilkėti pirmąjį ir antrąjį techninių drabužių sluoksnį.
Kaip rengtis, kad nesušaltumėte ant šlaito?
Norėdami jaustis šiltai ir nesušlapti, naudokitės 3 orui laidžių sluoksnių taisykle:
-1-asis sluoksnis arba „antra oda“, apsaugantis nuo drėgmės;
-2-asis sluoksnis (arba izoliacija) sulaiko šilumą;
3-iasis arba apsauginis sluoksnis saugo nuo blogo oro.
Kaip neleisti sniegui patekti į vidų, jei nugriūsiu?
Reguliuojama striukės apačia ir tamprūs rankogaliai slidinėjant neleidžia į vidų patekti sniegui ir orui, ypač jei nukrentate.