Koks kamšalas naudojamas šilumai sukurti?
Pripažinti dėl geros šilumos izoliacijos, pūkai ir plunksnos (vidinė striukė) taip pat užtikrina puikų svorio / šilumos / kompaktiškumo santykį. Nepamirškite, kad šilumą užtikrina vidinės striukės pūkų / plunksnų svorio ir purumo derinys. Jie kartu suteikia šilumos ir apsaugo nuo šalčio.
Kokie kiti komponentai be kamšalo sukuria šilumą?
Striukė yra su vidine striuke, rankogaliais, apsaugine juosta nuo sniego, vandens nepraleidžiančiais užtrauktukais ir reguliuojamu gobtuvu, kad sulaikytų šilumą viduje ir apsaugotų nuo šalto oro patekimo į vidų.
Kas yra membrana ir kam ji skirta?
Membrana – tai labai plona medžiaga, kuria yra padengtas vidinis išorinės medžiagos paviršius. Šis hidrofilinis komponentas neleidžia vandeniui prasiskverbti į vidų, tuo pačiu metu garindamas prakaitą. Ji nepakeičiama gaminant drabužius, kurie sulaiko šilumą ir padeda nesušlapti.
Kaip matuojamas drabužio atsparumas vandeniui?
Išbandome audinio atsparumą vandens slėgiui, išmatuodami audinio išlaikomo vandens stulpelio aukštį mm (testas atliekamas remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau vandeniui atsparus yra audinys. Pavyzdžiui, audinys, kurio atsparumas vandeniui yra 12 000 mm, atlaiko 12 000 mm vandens stulpelio sudaromą slėgį.
Kokie drabužio elementai apsaugo nuo blogo oro?
Striukė „980“ sukurta iš pažangios medžiagos ir sumodeliuota taip, kad į vidų nepatektų vandens ir apsaugotų nuo vėjo, tad prastas oras (lietus, sniegas, vėjas ir pan.) jums nesukels problemų. Siekiant patikrinti, ar striukė neperšlampama, atsparumą vandeniui tikrinome specialiame duše, kuriame atkuriamos slidininkams įprastos sąlygos. Mes patvirtinome, kad šis produktas yra neperšlampamas, bandydami jį įvairiomis oro sąlygomis keletą dienų.
Kodėl striukė yra hidrofobiška?
Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo teka paviršiumi ir nesusigeria. Ši striukė „980“ yra su hidrofobiniais komponentais, didinančiais jos atsparumą blogam orui. Tam, kad drabužis kuo ilgiau veiksmingai saugotų nuo vandens, reikia nuolatos atnaujinti jo atsparumo vandeniui savybes naudojant mūsų parduotuvėse parduodamus produktus.
Kaip atnaujinti striukės hidrofobiškumą?
Atminkite, kad atsparumo vandeniui savybes galima atnaujinti. Įdėkite striukę į elektrinę džiovyklę, pasirinkite sintetinių audinių džiovinimo programą ir nustatykite 10–15 min. džiovinimo trukmę.
Taip pat galite naudoti impregnantus (parduodami mūsų parduotuvėse): tolygiai apipurkškite drabužį impregnantu ir palikite džiūti 10–12 valandų).
Lengva paieška
Striukėje „980“ (nugaroje ties apykakle) įdiegta „Recco“ sistema, palengvinanti paiešką įvykus sniego nuošliaužai.
Ką reiškia „orui laidi“ striukė?
Šis drabužis išgarina jūsų kūno judant sukurtus vandens garus. Tikrindami, ar audinys laidus orui, atliekame standartizuotą ISO 11092 testą, kurio metu išmatuojame jo atsparumą išskiriamai šilumai (RET). Kuo mažesnis RET, tuo audinys yra laidesnis orui. Striukės „980“ RET lygus 8. Tačiau „Wedze“ naudoja techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius), kurie mažina kondensaciją drabužio viduje ir didina jo laidumą orui.
Koks striukės „980“ kirpimas?
Prigludusi. Striukė labiau prigludusi ties krūtine. Pakankamai vietos po striuke dėvėti pirmą ir antrą techninius sluoksnius.
Kaip rengtis, kad nesušaltumėte ant šlaito?
Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle:
-1-asis sluoksnis arba apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi;
-2-asis sluoksnis (arba izoliacija) sulaiko šilumą;
-3-iasis arba apsauginis sluoksnis saugo nuo blogo oro.
Kaip apsisaugoti nuo sniego, jei pargriūsiu?
Apsauginė juosta nuo sniego yra apsaugos sistema juosmens lygyje, kuri spaudėmis prisegama slidinėjimo striukės apačioje. Apsauginė juosta nuo sniego (automatinė) bei reguliuojami rankogaliai neleidžia sniegui ir vėjui patekti į vidų treniruotės metu, o ypač pargriuvus.
Kaip skalbti vidinį striukės sluoksnį?
* Užtraukite visus striukės užtrauktukus
* Išverskite
* Skalbkite 30° temperatūroje, pasirinkę gležnų audinių programą, naudokite nedidelį kiekį skalbiklio, nenaudokite minkštiklio. Svarbu: pasirinkite itin švelnų gręžimą (mažiau nei 800 aps./min), nes gali susidaryti plunksnų gumulai, kuriuos sunku išpurtyti * Į skalbyklę įdėkite 2 švarius baltus teniso kamuoliukus.
* Pasirinkite 2 arba 3 skalavimo ciklus, kad tikrai pasišalintų visi po ankstesnio skalbimo likę skalbiklio likučiai.
Kaip džiovinti vidinį striukės sluoksnį?
Džiovinkite el. džiovyklėje (griežtai rekomenduojama)
* Pasirinkite gležnų audinių programą. * Džiovinkite kelis ilgus ciklus, kad visiškai išdžiūtų.
* Kas 2 ciklus papurtykite, kad išardytumėte skalbiant susidariusius plunksnų gumulus.
Jei neturite elektrinės džiovyklės, procesas užtruks ilgiau. (Džiovinimas ant sauso ir lygaus paviršiaus gali trukti 1–2 sav.). Papurtykite striukę mažiausiai 4–5 kartus, kad nesusidarytų plunksnų gumulų.
Kaip gaunamos šioje striukėje naudojamos plunksnos?
Taikome atsekamumo sistemą, todėl galime garantuoti, kad mūsų naudojamų plunksnų kilmė atitinka mūsų įsipareigojimus atsakingai naudoti medžiagas. Mūsų tiekėjai įsipareigoja naudoti tik mėsai augintų ančių plunksnas, kurios nupešamos tik po paskerdimo.
http://developpement-durable.decathlon.com/faq/