Gamybos vadovo komentaras.
Ekspertai teigia, kad kvėpavimo kontrolė yra itin svarbi mokantis plaukti.Sukūrėme „Tiball“ žaidimą, kad pasiūlytume naują ir pažangų mokymosi būdą su gylio lygiais ‒ taikiniais iki 1,40 m gylio.Su „Tiball“ galima žaisti vienam arba kartu su kitais, todėl vaikai ir tėvai gali bendrauti ir atrasti povandeninį pasaulį.Pradėti žaisti „Tiball“ labai paprasta.
Mokymasis plaukti skatina mažų vaikų psichomotorinį vystymąsi.
„Nabaiji“ siūlo 3 tipų mokymosi patirtį:Vandens pažinimas, plaukimo pažinimas ir povandeninio plaukimo pažinimas.
Kiekvienai patirčiai galima įsigyti tinkamų gaminių.
Povandeninis žaidimas „Nabaiji“ yra „Nardymo potyrio“ dalis.
Naudojimo rekomendacijos:
Gaminį sudaro plūdė su 140 cm ilgio tinkleliu, kuriame yra šešios sunumeruotos taikinių angos.Krepšyje yra trys kamuoliukai iš porolono.Įmetus gaminį į vandenį, jis iškart išsiskleidžia.Norėdami išvengti nublukimo, nepalikite savo gaminio ant tiesioginių saulės spindulių.
Gaminio svoris:
Apie 600 g.
Žaidimo idėja Nr. 1 – „Detonatorius“.
Kaip pastebėjote, kiekvienas taikinys pažymėtas skaičiumi.Šis skaičius atitinka surinktų taškų skaičių.Arčiausiai esantis taikinys turi vieną tašką, tolimesnis du, dar toliau esantis tris ir t. t. Galite pridėti ir septintą taikinį, atverdami tinklelio dugną, už kurį vaikas gautų septynis taškus.
Vaikas turi paimti kamuoliuką ir surinkti kuo daugiau taškų per 30 sekundžių.
Žaidimo idėja Nr. 2 – „Piramidė“.
Vaikas turi įmesti kamuoliuką į pirmą taikinį ir grįžti į paviršių.Tada vaikas vėl neria, įmeta kamuoliuką į antrą taikinį ir t. t. Galiausiai pasiekiamas paskutinis taikinys.
Pasiekus vieną taikinį, reikia vėl nerti tiek kartų, kiek dar yra likę taikinių.
3 pavyzdys:1 2 3 3 3 3 3 3 3 2 1
4 pavyzdys:1 2 3 4 4 4 4 4 3 2 1
5 pavyzdys:1 2 3 4 5 5 5 4 3 2 1
6 pavyzdys:1 2 3 4 5 6 5 4 3 2 1
Žaidimą reikia pabaigti kuo greičiau.
Žaidimo idėja Nr. 3 – „Šamas“.
Dvi komandos žaidžia viena prieš kitą.Puolančiosios komandos nariai renka taškus, įmesdami kamuoliuką į vieną iš taikinių.Besiginanti komanda bando neleisti priešininkams surinkti taškų.
Puolėjai gali perduoti kamuoliuką paviršiuje arba po vandeniu.Kai jie išnyra į paviršių su kamuoliuku, gynėjai gali juos paliesti.Palietus penkis kartus, kamuoliukas pereina į priešininkų rankas.
Būnant po vandeniu, gynėjai negali liesti puolėjų; ištiesta ranka galima liesti tik kamuoliuką.
Žaidimo idėja Nr. 4 – „Seifas“.
Suaugusysis vaikui pasako slaptą kodą nuo seifo (skaičių), o šis turi tą skaičių pasiekti rinkdamas taškus kamuoliuku.Vaikas turi atidaryti seifą kuo greičiau.
Žaidimą galima žaisti komandomis.
Variantas:jei vaikas įmeta kamuoliuką į giliausią taikinį, už jį gauna ne atitinkamą skaičių taškų, o padvigubina esamus taškus.
Žaidimo idėja Nr. 5 – vandens krepšinis.
Galioja žaidimo „Šamas“ taisyklės, tačiau naudojami du „Tiball“ tinkleliai.
Kiekviena komanda turi po tinklelį, į kurį priešininkai meta kamuoliukus, o gynėjai saugo – visai kaip žaidžiant krepšinį.