Savo gaminius kuriame 4 patirties lygiams. Šis gaminys skirtas pažengusiems ir patyrusiems naudotojams.
– Naujokas:iki juosmens, be plaukmenų, mažos (iki 50 cm) bangos, stūmimasis, pėdomis remiantis į žemę, čiuožimas nuo bangos link kranto.Pirmiesiems čiuožimams bangomis (minibanglentė su rankenomis).– Pradedantysis:Švelnūs posūkiai ant bangų iki < 1 m, stūmimasis plaukmenimis.Privalomas dalykas, mokantis naudotis minibanglente.
– Pažengęs:Bangos iki 1,50 m, daugiau greičio ir pirmieji triukai (360°, „El Rollo“ ir t. t.).
– Patyręs:Visų tipų bangos, įvaldyti triukai – net ore:ARS, 360°, vamzdis
Kaip naudoti jūsų pažangų minibanglentės dirželį.
Šis dirželis tvirtinamas prie mini banglentės naudojant prie banglentės jau pritvirtintą arba komplekte pridedamą kištuką.Norėdami naudoti apyrankę, užveržkite aukščiau alkūnės norimoje pusėje.Sulenkite ranką 90°, priveržkite dirželį kita ranka ir užsekite lipnią juostą.Pastaba: Šio dirželio apyrankė yra per plati, kad ją būtų galima dėti ant riešo.
Tinka įvairioms sąlygoms:pažangus lygis.
Šiam dirželiui pasirinktos medžiagos užtikrina gerą patvarumą įvairaus tipo bangose.Tačiau būkite atidūs, kad dėl nutrūkusio dirželio neatsidurtumėte pavojingoje situacijoje.
Prieš plaukiant visuomet patikrinkite savo dirželio būklę ir venkite ilgai trunkančio UV spinduliuotės poveikio.Reguliariai jį praskalaukite, laikykite sausoje vietoje, pavėsyje.
Kompaktiškas.
Spiralinio dirželio privalumas yra jo kompaktiškumas, be to, jis netrukdo plaukiojant.Per ilgai laikant šį dirželį įtemptoje padėtyje spiralinis suvijimas atsilaisvins ir dirželis nebesusisuks taip standžiai.Dėl šios priežasties rekomenduojama reguliuojamą galą pririšti prie kaiščio dirželius, tarp plaukimų naudotis juo ir kontaktine juosta.Taip neleisite dirželiui išsitempti kai jo nenaudojate.Žiūrėkite pridedamą nuotrauką.
Kur mini banglentėje įtvirtinti dirželio kištuką?
Norint įstatyti kištuką mini banglentėje, pirmiausia nustatykite tam tinkamą vietą:10–15 cm nuo banglentės pradžios, pakankamai toli nuo įtempiklių.
Jei lenta turi 2 įtempiklius, kištuką reikia dėti per vidurį.Jei banglentė turi vieną įtempiklį, kištuką reikia patraukti bent 5 cm nuo lentos vidurio į dešinę, jei tvirtinate dirželį prie dešinės rankos, arba atvirkščiai.
Kaip įstatyti dirželio kištuką?
Norimoje vietoje iš apačios pradurkite skylę dideliu kryžminiu atsuktuvu.(Jei dursite iš viršaus, galite pažeisti dangą ją nukeldami).
Vieną po kitos įstatykite 2 kištuko dalis. Varžtas turi būti apačioje.
Įsukite naudodami £2/€2 monetą, kol lentos paviršius kiek įdubs.
Saugos ir elgesio vandenyje taisyklės. 1 dalis.
Plaukiojimas minibanglente yra nuostabus sportas, tačiau, norint saugiai juo mėgautis, reikia laikytis esminių taisyklių.1 – Apžiūrėkite ir paklausinėkite apie vietą, kurioje ketinate plaukioti:srovę, uolas, potvynių poveikį, bangų dydį, žmonių skaičių vandenyje ir kt.
2 - Nepervertinkite savo jėgų, geriau rinkitės ramesnę vietą.3 – Naudokite tinkamą įrangą:virvelę, plaukmenis ir geros būklės banglentę, tinkamą kostiumą.
Saugos ir elgesio vandenyje taisyklės. 2 dalis.
4 – Plaukiodami laikykitės pirmenybės taisyklės:pirmenybę turi arčiausiai viršūnės esantis asmuo.
5. Judėdami link viršūnės venkite lūžtančios bangos srities, kad netrukdytumėte kitam banglentininkui.
6 – Jei vanduo yra aukščiau jūsų klubų, naudokite plaukmenis.
7 – Jei plaukmenų nenaudojate, rekomenduojama plaukioti stebimoje teritorijoje. Gelbėtojai nurodys, kuri teritorija yra stebima.8 – Minibanglente plaukiokite grupėmis.