Kaip veikia modulinė centrinė dalis ir tinklas?
Centrinę lentos dalį sudaro dvigubas dugnas. Viršutinę dangą galima pakelti, apatinė nulenkiama žemyn ir pritvirtinama kibia juosta.Komplekte yra nuimamas tinklas, ant kurio yra 4 kabliukai, tvirtinami prie centrinės lentos dalies.Tinklas turi užtraukim virvelę ir 2 rankenas gabenimui.
Modulinė lenta, „judėjimo“ konfigūracija.
Pradėjus plaukti nuo kranto į žvejybos vietą ar grįžtant po žvejybos.Kai 2 uždangos centrinės dalies viršuje ir apačioje uždarytos, lentą galima patogiai plukdyti paviršiumi patogioje pelekų nupjaustymo pozicijoje.Ši konfigūracija užtikrina puikų manevringumą ir gerą sklendimą plaukiant.
Modulinė lenta, „žvejybos“ konfigūracija.
Radę gerą žvejybos vietą galite atidaryti centrinę lentos dalį naudodami viršutinę ir apatinę uždangą.Tarpe tarp uždangų telpa tuščias tinklas, kuris prieš tai buvo pritvirtintas prie lentos 4 kabliukais ir plastikiniais žiedais.Atidarius uždangas tinklas išsilanksto ir panardinamas po lenta.Į jį galite lengvai susidėti savo laimikį.
Kaip ant lentos gabenti harpūnus?
Ant lentos galima gabenti 2 povandeninius šautuvus nuo 50 cm iki 120 cm, po vieną ant kiekvienos cilindrinės dalies.Kablys ir gumų sistema leidžia pritvirtinti povandeninės medžioklės šautuvą dviejuose taškuose ir greitai bei paprastai atlaisvinti jį vandenyje.Tvirtinimo kilpos ir papildomos gumelės (parduodamos atskirai) leis pritvirtinti 4 povandeninės medžioklės šautuvus, po du ant kiekvienos cilindrinės dalies.
Kaip gabenti lentą prieš nuleidžiant ją į vandenį ir paskui?
Ši lenta turi nuimamus gabenimui skirtus diržus, kad galėtumėte ją neštis ant nugaros, kaip kuprinę.Šiuos diržus galima lengvai nuimti naudojant kablius ir tvirtinimo kilpas, jos pripildytos polistirenu ir yra reguliuojamos, kad gabenti būtų patogiau.Lenta turi 4 gabenimui skirtas rankenas, po 2 šonuose ir 2 priekyje.Šios rankenos itin naudingos plaukimo režime arba tvarkant lentą vandenyje.
Kodėl plūdri priemonė vandenyje atrodo mažiau pripūsta?
Tai visiškai normalu ir nereiškia, jog jūsų plūdri priemonė nesandari.Tai paprastas fizikos dėsnis, teigiantis, jog temperatūrai didėjant didėja ir slėgis tūryje ir atvirkščiai, kuo mažesnė temperatūra, tuo slėgis tūryje mažesnis.Tai reiškia, kad priklausomai nuo vandens temperatūros bei šildančios saulės jūsų plūdriosios priemonės slėgis gali kisti.Jei reikia, tiesiog sureguliuokite pripūsdami plūdrią priemonę kiek reikia.
Kodėl turiu įstatyti vėliavą prieš pripūsdamas antrąją dalį?
Lentos priekyje vėliavos angos lygyje tarp dviejų cilindrinių dalių įsiūtas dėklas.Šis dėklas užtikrina, kad vėliava jūsų užsiėmimų metu išliks vertikalioje padėtyje.Jei abi cilindrines dalis pripūsite prieš įdėdami vėliavą, šis dėklas susispaus ir vėliavą įdėti bus sudėtinga.Todėl rekomenduojame iš pradžių pripūsti vieną cilindrą, tuomet įstatyti vėliavą ir pripūsti kitą.
Kodėl nereikėtų pilnai pripūsti plūdriosios priemonės?
Saulė sušildys plūdrioje priemonėje esantį orą, padidės jo tūris, o tai gali sukelti viršslėgį.Venkite to, kadangi toks slėgis gali pertempti išorinio sluoksnio siūles.