Kiek šilta yra striukė?
Atlikus standartizuotą bandymą šiluminėje kameroje, patvirtinta, kad šios pašiltintos striukės, dėvimos kaip trečio sluoksnio, komforto temperatūra yra -5 °C.
Manekenas aprengtas sintetiniais ilgarankoviais marškinėliais ir lengvu fliso džemperiu. Bandymas vyksta leidžiant 5 km/h simuliuotą vėją.
Šią striukę išbandėme ir nejudėdami; Šiuo atveju komforto temperatūra yra +5 °C.
Norite sužinoti daugiau apie naudojamą kamšalą?
Naudojame poliesterio kamšalą, kurio tankis centrinėje dalyje yra 125 g/kv. m, o rankovių ir gobtuvo srityse – 100 g/kv. m.
Pašiltinimas pagamintas iš silikonu dengto spiralės formos pluošto, dėl kurio striukė yra labai patvari ir itin gerai sulankstoma.
Nepaisant užpildo plonumo, drabužis puikiai šildo dėl sulaikomo oro sluoksnio ir išlieka lengva.
Šildo net sušlapusi.
Patvarios medžiagos
Poliamido audinys, pagamintas naudojant 20 denų (siūlo matavimo vienetas) siūlą, atlaikantį 20 000 trinties ciklų. Patvarumas apskaičiuojamas pagal Martindeilo testą (standartas 12 947-2). Atliekant šį bandymą, striukės medžiagos sluoksniai trinami vienas į kitą ir stebimas jų atsparumas dėvėjimuisi.
Išorinis audinys: 100 % poliamido, 39 g/kv. m, 20 denų
Pamušalas: 100 % poliamido, 35 g/kv. m, 15 ir 20 denų siūlų mišinys.
Vandens atstūmimo savybės (nepainioti su atsparumu vandeniui)
Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka jos paviršiumi. Taip vanduo nesusigeria į medžiagą ir ji išlieka lengva bei šilta. Audinys įgauna vandens atstūmimo savybių, kai impregnuojamas jo išorinis paviršius, tačiau naudojant gaminį šios savybės gali blogėti. Rekomenduojame impregnuoti kaskart išskalbus.
Kaip atkurti atsparumą vandeniui?
Pūkinę striukę išskalbus rekomenduojame išpurkšti jos paviršių purškiama impregnavimo priemone, atkuriančia vandens atstūmimo savybes. Ji skirta drabužio vandens atstūmimo savybėms atnaujinti ir optimizuoja jo veiksmingumą per visą jo naudojimo laiką.Ją rasite mūsų parduotuvėse ir mūsų interneto parduotuvėje, įvedę prekės kodą 8817233.
Drabužis įplyšo? Štai kaip jį sutaisyti
Žygiuojant striukė gali šiek tiek įplyšti! Gera žinia ta, kad striukę galima sutaisyti naudojant lopą, kad ji toliau neirtų ir nepradėtų lįsti kamšalo pluoštas.
Nesijaučiate tvirtai taisydami striukę patys? Ne bėda! Kai kurios „Decathlon“ parduotuvės dirbtuvės siūlo pūkinių drabužių taisymo paslaugas, naudojant šiluma klijuojamus lopus.
Funkcionalumas
Po užtrauktuku esanti medžiaga saugo nuo vėjo.
Tamprūs rankogaliai. Tamprūs rankogaliai, minkštos medžiagos apsauga apykaklės viršuje, sauganti smakrą.
Galima suveržti apačioje esančia tampria virvele su spaustukais.
Gobtuvas reguliuojamas tampria virvele.