Kaip išsirinkti tinkamo dydžio bėgimo bekele lazdas?
Norint išsirinkti tinkamas sau bėgimo bekele lazdas, reikia, kad alkūnės būtų tinkamu kampu laikant lazdas:
- 155–170 cm ūgio bėgikams = 110 cm lazdos;
- 171–181 cm ūgio bėgikams = 120 cm lazdos;
- aukštesniems negu 182 cm ūgio bėgikams = 130 cm lazdos
Šios lazdos sukurtos taupyti jūsų laiką!
Pagrindinis bėgikų bekele prioritetas – lazdos turi būti greitai sulankstomos ir išlankstomos. Būtent todėl sukūrėme šias itin lengvas lazdas (viena pora sveria 282 g). Taip pat pageidaujama, kad jos netrukdytų bėgant, todėl sulankstytos 110 cm lazdos tampa 37 cm ilgio (120 cm sutrumpėja iki 40 cm, 130 cm – iki 43 cm). Leiskitės nuokalne be jokių rūpesčių!
Kodėl verta naudoti bėgimo bekele lazdas?
Bėgimo bekele lazdų paskirtis – padėti jums kopti į įkalnę, taupant energiją ir užtikrinant pusiausvyrą, stabilumą bei saugumą sudėtingose atkarpose. Jos taip pat veikia kaip stabilizatoriai ir amortizatoriai bei padeda stabdyti leidžiantis nuokalne.
Kaip išlankstyti ir sulankstyti lazdas?
Greito veikimo mygtukas, leidžiantis greit sulankstyti ir išlankstyti lazdas net bėgant.
Lazdų kokybė patvirtinta bandymais!
Pirmiausia mūsų lazdų patvarumas išbandomas laboratorijoje. Po to mūsų dizainerių komanda išbando jas realiomis sąlygomis Šv. Viktorijos kalne, į pagalbą pasitelkusi patyrusius bėgikus.
Rezultatus panaudojome gamindami šias itin lengvas ir kompaktiškas bėgimo bekele lazdas, kurias galima labai greit sulankstyti ir išlankstyti: jas galima išlankstyti per mažiau negu 2 sekundes ir sulankstyti per mažiau negu 3 sekundes!
Patogi rankena, pritaikyta bet kokiai rankai.
Lazdų rankenos pagamintos iš labai atsparaus, tvirto ir itin patogaus EVA putplasčio. Rankenos dydis pritaikytas bet kokiai rankai. Rankeną patogu laikyti ne tik ties viršutine dalimi – suėmus rankeną ties apatine dalimi, patogumo jausmas išlieka ilgiau. Juk kiekvienas turi savo stilių!
Kokie yra bėgimo bekele su lazdomis būdai?
Lazdų naudojimas bėgant yra gana techniškas pratimas, kuriam reikia šiek tiek pasipraktikuoti. Pradedantiesiems, neteisingai lazdas naudojantiems bėgikams bekele lazdos greičiausiai ne padės, o priešingai – eikvos energiją.
Bėgimo bekele lazdas galima naudoti dvejopai, nepaisant to, ar bėgate į kalną, ar nuokalne – abi kartu arba pakaitomis. Kurį būdą pasirinksite, priklausys nuo šlaito nuolydžio ir laisvos vietos lazdoms naudoti.
Atsistūmimas abejomis lazdomis iš karto, bėgant bekele su lazdomis:
Atsistūmimo abejomis lazdomis būdas yra gana naudingas bėgant į stačias įkalnes. Taip atsistumiant, sumažinamas spaudimas šlaunims, kai rankomis keliate save į viršų, arba galite save prilaikyti ir leisti kojoms pailsėti, kai leidžiatės nuokalne. Kaskart prieš lazdoms paliečiant žemę, galite žengti keletą žingsnių. Pabandykite pasilenkti į priekį ir įremti lazdas į žemę.
Bėgimas naudojant lazdas pakaitomis:
Lazdų naudojimas pakaitomis yra tinkamesnis, kai yra mažiau vietos, o nuolydis nedidelis. Ši technika reikalauja mažiau jėgų ir derinama su žingsniais dešine ar kaire koja. Lazda stumiama į priekį priešinga ranka, o kita ranka stumiama už nugaros ir keliama į orą. Tokiu atveju geriau nebesti lazdos per stipriai į žemę, kad galėtumėte išlaikyti geresnį ritmą. Pabandykite žengti mažesniais žingsniais, kol šią techniką galėsite pritaikyti natūraliau.
Bėgimo bekele lazdų sudėtis ir taisymas:
Lazdos konstrukcija itin lengva: 60 % anglies pluošto ir 40 % dervos (anglies pluoštui sutvirtinti). Rankena pagaminta iš 100 % EVA putplasčio, o riešo dirželis – iš 100 % poliesterio. Antgalį, pagamintą iš volframo karbido, galima atsukti ir pakeisti.