Patirtis
Batai „580“ puikiai tinka visiems patyrusiems slidininkams. Kadangi batai reguliuojamo lankstumo, juos galima padaryti tolerantiškesnius (kai grįžtama į slidinėjimo sportą, slidinėjant su vaikais ir pan..) arba sportiškesnisu (kad būtų geresnis atsakas, didesnis tikslumas ir pan.). Vidutinis talpumas tinka daugelio formų pėdoms ir užtikrina itin gerą patogumo ir prilaikymo santykį. Gaubtas (daug aukštesnis nei standartinių batų) puikiai dengia blauzdas ir gerai paskirsto svorį. Pasirinkite!
Reguliuojamas lankstumas
Labai veiksmingai reguliuojamas „580“ lankstumas:
naudodami raktą reguliuokite nuo minkštesnės pozicijos (lankstesnė ir labiau toleruojanti) iki standesnės pozicijos (kietesnė ir tikslesnė / labiau reaguojanti).
Pavyzdys: atostogų pradžioje nustatykite minkštesnę poziciją, kad taupytumėte jėgas, o atostogų pabaigoje nustatykite standesnę poziciją, kad baigtumėte šliuoždami sportiškiau. Puikūs batai tobulėti ir pasiekti kitą lygį.
Segiklių reguliavimas
Slidinėjimo batai „580“ su 4 aliuminio mikrometrinėmis sagtimis užtikrina tvirtą ir tikslų užveržimą. Galite reguliuoti sagties ilgį ją prisukdami ir atsukdami, kad nustatytumėte sau tinkamą suveržimo lygį. 2 viršutinės sagtys turi 3 padėtis, kad tiktų bet kokio dydžio blauzdai (nereikia įrankių). Batviršio viršuje yra platus, reguliuojamas dirželis, kad galėtumėte stipriai ir nesunkiai pritvirtinti prie karkaso viršaus.
Kas yra lankstumas?
Kad pateiktų informacijos apie batų standumą, gamintojai nurodo batų lankstumo lygį. Šis skaičius nusako bato standumą: kuo skaičius didesnis, tuo kietesnis yra batas. Batas, kurio lankstumas yra nuo 60 iki 70, skirtas pradedantiesiems slidininkams. Batas, kurio lankstumas yra nuo 70 iki 100, skirtas vidutinio lygio slidininkams. o didesnio standumo – pažengusiems. Stambesnio sudėjimo slidininkai gali rinktis aukštesnį lygį.
Kaip žinoti, ar batas tinkamo dydžio?
Įkišę koją į batą, užsekite sagtis iki vidurio. Ar galiu labiau suveržti? Jei taip, bato tūris jums netinkamas. Užsegę batus, palenkite juos 3 kartus, stipriai spausdami blauzdas (padėkite rankas ant kelių, kad būtų lengviau) ir bato viduje pastumkite kulną atgal. Atsistokite: pėda turėtų paliesti išorinio sluoksnio galą. Lenkiantis pėda turėtų pajudėti atgal tol, kol nebejausite galo.
Ką daryti, jei skauda pėdas?
1. Rinkitės technologiškai pažangias slidinėjimo kojines, kurios būtų plonos ir nespaustų kojų bei užtikrintų gerą pėdų kraujo cirkuliaciją.
2. Rinkitės padą, atitinkantį jūsų pėdos formą, kad kojų pirštai nebūtų suspausti ir įremti į viršutinį bato sluoksnį. Parduotuvėje pasitarkite su pardavėju.
Ar mano batų įdėklą galima termiškai formuoti ir kokia terminio formavimo paskirtis?
„580“ įdėklą galima termoformuoti ties čiurnos kaulu. Termoformavimas nėra būtinas, tačiau gali padėti sumažinti diskomfortą.
Tai reiškia, kad įdėklo putplastis gali būti pašildytas ir suformuotas, kad atitiktų pėdos formą ir bato išorę. Taip pagerinamas pėdos, įdėklo ir bato suderinamumas ir sumažinamas diskomfortą keliančių vietų skaičių.
Kaip laikyti slidinėjimo batus?
1. Išimkite įdėklą iš plastikinio gaubto ir išvėdinkite batus.
2. Užsekite segiklius ties pirmąja įranta, kad batai neprarastų savo formos ir, jei įmanoma, laikykite juos dėkle.
3. Jei įmanoma, laikykite juos sausoje vietoje, kurioje temperatūra nenukrenta žemiau kaip 10 °C. Jūsų plastikiniams batams tai bus naudinga!