Fliso privalumas
Striukės komponentų tikslas yra sulaikyti orą audinio tekstūros sukurtoje erdvėje;šis oras, dėl natūralių dėsnių, neleidžia jūsų kūnui sušalti.Šukuotas megzto audinio paviršius palengvina oro sulaikymą.Šis audinys suteikia šilumos ir patogumo.Šį audinį išbandėme laboratorinių bandymų metu temperatūroje nuo 7 °C iki 10 °C.Dėl vėjo galite jaustis kiek vėsiau, tad, jei reikia, papildomai apsivilkite neperšlampančią ir neperpučiamą striukę.
Apykaklė šilumai išlaikyti
Apykaklė siekia smakrą, kad sulaikytų kūno šilumą.Apykaklė yra apspausta, kad neleistų prasiskverbti vėjui.
Kas yra perdirbtas poliesteris?
Savo poliesterį gaminame perdirbdami plastikinius butelius ar audinius, taip mažindami naftos produktų naudojimą, bet išlaikydami puikias gaminių savybes.
Kadangi žinome, jog siekiant sumažinti savo poveikį aplinkai turime dar labiau pasistengti, liekame ištikimi pokyčių siekiams.
Apie mūsų įsipareigojimus savo gaminiuose naudoti „eko“ procesus skaitykite: https://sustainability.decathlon.com/
Kokį dydį pasirinkti?
Laisvoko stiliaus, kad nevaržytų jūsų judesių atliekant manevrus ar judant.Rinkitės savo įprasto dydžio striukę. Ją galite dėvėti ant marškinėlių ar polo marškinėlių arba po kita striuke.
Kas yra audinio laidumas orui ir jį nusakantis RET indeksas?
Jūsų flisinio megztinio „100“ laidumas orui yra susijęs su jos gebėjimu išgarinti kūno prakaitą.Šis dydis matuojamas vandens garų laidumu (RET) (ISO 11092 standartas).RET yra pasipriešinimo indeksas, kuo mažesnė vertė, tuo geriau audinys praleidžia orą.RET nuo 6 iki 9:itin laidus orui; nuo 10 iki 13:labai laidus orui; nuo 14 iki 17:laidus orui, nuo 18 iki 20:nelabai laidus orui, daugiau nei 20:nelaidus orui.„100“ flisas RET <12.
Aplinkai nekenkiantis perdirbto poliesterio naudojimas
Savo poliesterį gaminame perdirbdami plastikinius butelius ar audinius, taip mažindami naftos produktų naudojimą, bet išlaikydami puikias gaminių savybes.Suprantame klimato ir mažėjančių išteklių problemas, todėl „Decathlon“ tikslas yra 100 % savo gaminių kurti naudojant „eko“ procesus, kad jų poveikis aplinkai būtų minimalus.
Kas yra dažymo gamybos metu procesas?
Tekstilės dažymui reikia daug vandens, be to, dažų žaliavos patenka į nuotekų tinklus.Siekiant sumažinti poveikį aplinkai pasirinkome dažymą gamybos metu, kai pigmentai dedami į pačias žaliavas, iš kurių gaminami siūlai.Šis dažymo būdas, lyginant su ankstesniu modeliu, leido perpus sumažinti poveikį aplinkai ir sutaupyti didelius kiekius vandens.