KOROK Ref. 8827825 4964496

Vaikiška stiklo pluošto vidutinio linkio žolės riedulio lazda „FH500“, juoda ir mėlyna

40,00 €
Su mokesčiais
Spalva: MĖLYNA / ŽALIA / BALTA
  • MĖLYNA / ŽALIA / BALTA
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Skirta žolės riedulį vidutiniu lygiu žaidžiantiems paaugliams, norintiems galingesnės (100 % stiklo pluoštas) ir manevringesnės (vidutinis linkis) lazdos.

PRIVALUMAI

Krypties kontrolė

Vidutinis linkis – kontrolė varant / stumiant

Ergonomiška rankena

Klasikinė rankena, lygus paviršius, laikoma plokščiai

Galia

100 % stiklo pluošto ir vidutinis linkis ‒ daugiau jėgos, stipresni perdavimai.

Kamuolio lietimas

Lanksti lazda, kurios galas padeda suprasti kamuoliuko valdymą

Patvarumas

100 % stiklo pluoštas suteikia didesnį patvarumą

Švelnina vibraciją

100 % stiklo pluoštas mažiau slopina vibraciją

Lengva naudoti

Vidutinio linkio, kad greičiau išmoktumėte naujų judesių

TECHNINĖ INFORMACIJA

Sudėtis

100 % stiklo pluoštas

Linkis ir svoris

Vidutinis linkis, 24 mm, 300 mm; svoris: 480 g +/– 10 g (35 col. dydis)

Išsamus aprašas

1080 Tex stiklo pluoštas. Dviejų ertmių struktūra. Standartinė 45° galvutė manevringumui užtikrinti. Poliuretano (PU) rankena (1,8 mm storio), užtikrinanti gerą sukibimą

Patvirtinta mūsų sportininkų

Jill Boon (buv. Belgijos rinktinės kapitonė, sužaidusi 302 rungtynėse, olimpietė (2012 m. Londonas), „Brussels Royal Racing Club“ (Belgija) žaidėja); Berta Bonastre (Ispanijos rinktinė, 2018 m. Pasaulio čempionato ir 2019 m. Europos čempionato bronza, olimpietė (2016 m. Rio de Žaneiras), dalyvavo 2021 m. Tokijo žaidynėse, „Club Egara“ (Ispanija) žaidėja), Laura Nunnink (Nyderlandų rinktinė, 2017, 2019 ir 2021 m. Europos čempionė, sidabro medalis 2016 m. Rio de Žaneiro žaidynėse.

Patvirtinta mūsų sportininkų (tęs.)

Victor Charlet (Prancūzijos rinktinės kapitonas, „Waterloo Ducks“ (Belgija) žaidėjas, dalyvavo 2018 m. Pasaulio taurės čempionate).

Iš kokių medžiagų gaminamos žolės riedulio lazdos?

Tradiciškai riedulio lazdos buvo gaminamos iš medžio (ąžuolo, šilkmedžio), tačiau šiandien dauguma lazdų (ypač technologiškai pažangių) gaminamos iš sudėtinių medžiagų (stiklo, anglies pluošto ar aramido pluošto; kevlaras yra aramido tipo pluošto firminis pavadinimas). Lazdas galima pagaminti iš 100 % medžio, medžio su stiklo arba anglies pluošto sutvirtinimais, 100 % stiklo pluošto arba stiklo pluošto su skirtinga anglies pluošto sudedamąja dalimi

Iš kokių medžiagų gaminamos žolės riedulio lazdos? (tęs.)

(dažnai su 5–10 % aramido, kai anglies pluošto procentinė dalis yra labai didelė)

Savybės ir naudojimas

Stiklo pluoštas yra tvirtesnis, kietesnis, lengvesnis ir atsparesnis subraižymams nei medis. Jis užtikrina didesnę jėgą, tačiau mažiau kontrolės ir didesnį kietumo pojūtį. Anglis yra lengvesnė ir standesnė, todėl užtikrina jėgą, bet mažiau kontrolės, jei įgūdžiai nėra gerai susiformavę. Aramidas naudojamas kartu su anglimi, kad sušvelnintų rankenos vibracijas. Jį taip pat galima naudoti pagrindui, kad taptų atsparesnis subraižymams.

Kaip gaminama sudėtinių medžiagų lazda?

Sudėtinių medžiagų lazda gaminama iš kelių pluošto sluoksnių, sukamų aplink tuščiavidurę šerdį, kurią sudaro vienas ar daugiau kanalų. Skirtingose lazdų dalyse ir įvairaus tipo lazdose naudojamas medžiagų mišinys, pluošto sluoksnių skaičius ir šerdies struktūra skiriasi. Vien anglies procentinė dalis neapibūdina visų lazdos savybių.

Tinkamos sudėties pasirinkimas

Pradedantys mokytis žaisti vaikai turėtų rinktis medines lazdas. Tobulėjant galima pereiti prie stiklo pluošto lazdos, o vėliau – prie lazdos su atitinkama procentine anglies dalimi. Suaugę pradedantieji žaidėjai gali pradėti žaisti stiklo pluošto lazda. Vidutiniškai pažengę ar patyrę suaugusieji turėtų rinktis lazdą su anglimi, kuri atitinka jų žaidimo stilių (pageidaujamas kontrolės ir jėgos balansas).

Kas yra lazdos linkis?

Riedulio lazda nėra tiesi, bet šiek tiek lenkta (turinti linkį). Linkis priklauso nuo maksimalaus lazdos aukščio (maksimalios vertikalios erdvės tarp lazdos, padėtos ant plokščio paviršiaus, ir to paviršiaus) ir vietos, kur lazdos aukštis maksimalus, matuojant nuo galvutės galiuko (linkio pozicijos).

Kas yra lazdos linkis? (tęs.)

Paprastai lazdų linkio aukštis yra apie 15 mm, o linkio pozicija – iki lazdos vidurio.

Linkių tipai

Standartinis linkis reiškia, kad linkio aukštis yra 17–20 mm, o linkio padėtis – ties 300 mm. Vidutinis linkis – linkio aukštis yra 23–24 mm, o linkio padėtis – ties 300 mm. Žemas linkis – linkio aukštis yra 24–25 mm, o linkio padėtis – ties 250 mm. Ypač žemo linkio matmenys yra 24–25 mm ir 200 mm.

FIH išlinkimo standartas

Pagal Tarptautinės riedulio federacijos (FIH) taisykles žolės riedulio lazdos linkio pozicija turi būti bent 200 m, o linkio aukštis – ne daugiau nei 25 mm.

Tinkamo linkio pasirinkimas

Pradedantieji turėtų rinktis standartinį linkį. Vidutiniškai pažengę ir patyrę žaidėjai nori valdyti kamuoliuką, gerai perduoti ir smūgiuoti, todėl turėtų rinktis vidutinį linkį. Patyrę žaidėjai, norintys manevruoti kamuoliuku ir turintys gerus 3D bei valdymo įgūdžius, gali rinktis žemo linkio lazdą. Žemai smūgiuojantiems reikėtų rinktis ypač žemo linkio lazdą.

Lazdų svoris

Daugelis suaugusiesiems skirtų lazdų (36,5–37,5 col.) sveria 520–580 g. Vaikiškos lazdos sveria nuo 400 g. Net ir to paties modelio lazdų svoris gali skirtis 20–30 g dėl gamybos proceso skirtumų.

FIH svorio standartas

Pagal Tarptautinės riedulio federacijos taisykles didžiausias lazdos svoris turi būti 737 gramai.

Kodėl svarbus balansas?

Kai lazdų svoris vienodas, svarbu, kaip jis paskirstomas po visą lazdą. Svorio balanso taškas yra lazdos sunkio centras, matuojamas nuo galvutės galiuko. Kai balansas arčiau rankenos, lazda atrodys lengvesnė. Dėl to ją valdyti bus lengviau. Kai balansas arčiau galvutės (svoris į galvutę), rankos jus didesnį svorį. Taip padidėja lazdos jėga.

Tinkamo svorio ir balanso pasirinkimas

Jei reikia manevringos lazdos, rinkitės lengvą lazdą aukštesniu balansu. Kai reikia jėgos, rinkitės lazdą žemesniu balansu.

Kurio dydžio apsaugas rinktis?

Lazdų dydis pateikiamas coliais. 1 col. = 2,54 cm. Vaikiškų lazdų dydis paprastai siekia nuo 24 col. iki 35 col. Pastatykite vaikišką lazdą vertikaliai galvute į žemę prieš vaiką (vaikas turi stovėti tiesiai). Pasirinkite lazdą, kurios rankena siekia vaiko bambą. Standartinis suaugusiesiems skirtų lazdų dydis yra 36,5 col.

FIH dydžio standartas

Pagal Tarptautinės riedulio federacijos taisykles lazda negali būti ilgesnė nei 41 col. (105 cm).

Bendro pobūdžio patarimas, kaip išsirinkti lazdą

Tinkama lazda yra ta, kurios dydis, sudėtis (vidinė struktūra), linkis, svoris ir balansas jums tinkami.

Kūrėjai

Šią lazdą kūrė mūsų gaminių kūrėjų komanda, sudaryta iš aistringų žolės riedulio žaidėjų (gaminių vadovų, dizainerių, inžinierių, drabužių dizainerių, prototipų bei laboratorijų specialistų, taip pat tokių sportininkų kaip Jill Boon, Berta Bonastre, Laura Nunnink, Thomas Briels, Victor Wegnez, Terrance Pieters ir Victor Charlet).

Dizainas (ctd)

Žaidėjai iš klubų, su kuriais bendradarbiaujame, ir bendruomenės nariai, „Decathlon“ mokslinių tyrimų ir plėtros bei kompozitų pramonės specialistai bei vienas iš didžiausių lazdų gamintojų pasaulyje.

Informacija

Šią informaciją pateikė gamintojas arba ją paruošė mūsų komandos pagal iš gamintojo gautus pavyzdžius.

Segmentai

vaikiška / pažengusiems / stiklo pluoštas / vidutinis linkis

Dydžiai

30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 |

sudėtis

sudėtis

Velenas: 100.0% Stiklo pluoštas; Rankena: 100.0% Poliuretanas

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

NESKALBTI. NESKALBTI.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Nuo lazdos nuvalykite visą smėlį. Nuplaukite ir nušluostykite drėgna šluoste. Prireikus nuvalykite rankeną.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Mūsų lazdas bandytojų komanda išbando laboratorijoje ir aikštelėje realiomis žaidimo sąlygomis.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Jill Boon (Belgija), Lucie Breyne (Belgija), Tiphaine Duquesne (Belgija), Judith Vandermeiren (Belgija), Berta Bonastre (Ispanija), Manuela Urroz (Čilė), Laura Nunnink (Nyderlandai), Esme Burge (Anglija), Thomas Briels (Belgija), Victor Wegnez (Belgija), Jacob Draper (Velsas) ir Victor Charlet (Prancūzija)