Tepimo būdas
Prieš tepdami išbandykite gaminį mažoje srityje, kad įsitikintumėte, jog žirgui nebus alerginės reakcijos (sudėtyje yra eterinių aliejų).
Prieš naudojimą ir po jo plaukite rankas. Nuplaukite žirgo kojas, kad pašalintumėte purvą. Patikrinkite, ar niekur nėra žaizdų. Užtepkite molio storu sluoksniu (apie 1 cm) prieš plauką ir palikite neuždengtą vieną dvi valandas, tada nuplaukite. Kai molis išdžiūsta, jis tampa nebeveiksmingas.
Naudojimo įspėjimai
Sudėtyje yra mėtų aliejaus ir mentolio (jų savybės gali būti prilygintos dopingo savybėms). Nors jų aptikimas priklauso nuo naudojamo kiekio ir yra mažai tikėtinas, gamino geriausia nenaudoti likus 72 valandoms iki bet kokių oficialių varžybų.
Sudėtis
Sudėtis: ilitas, kaolinas, montmorilonitas, vanduo, glicerinas, kalio sorbatas, mentolis, dirvinių mėtų lapų aliejus, rutulinių eukaliptų aliejus
Ilitas, kaolinas, montmorilonitas: žaliasis molis => padeda žirgui atsigauti
Glicerinas: augalinis glicerinas => drėkina ir neleidžia pastai išdžiūti
Kalio sorbatas: konservantas
Mentolis, dirvinių mėtų lapų aliejus, rutulinių eukaliptų aliejus: mentolis, mėtų ir eukaliptų aliejus => vėsina
Kiek laiko laikyti žirgą išteptą?
Viskas priklauso nuo to, kokio storio sluoksnį tepate ir kiek greitai jis išdžiūsta. Moliui išdžiūvus (maždaug po 2 val.), jis pasidaro nebeveiksmingas. Rekomenduojame žirgo neuždengti ir leisti moliui išdžiūti.
Norėdami pašalinti molį galite jį nuplauti arba nušveisti.
Susiję gaminiai
Norėdami padėti žirgui atsigauti, galite išmasažuoti sausgysles naudodami mūsų gelį „Cool Gel“. Greitas jo vėsinamasis poveikis labai padės po intensyvių treniruočių ar varžybų.
Optimaliam atsigavimui po intensyvaus darbo išbandykite mūsų elektrolitus. Šis pašaro papildas prisideda prie žirgo rehidratacijos, ypač jei jis daug prakaitavo.
Mūsų natūralūs gaminiai
Šis gaivinamasis molis pagamintas iš 99 % natūralių medžiagų. Šiuo metu daugiau kaip pusės mūsų gaminių, skirtų žirgų priežiūrai, sudėtyje yra daugiau kaip 95 % natūralių medžiagų. Mūsų komandos toliau kuria gaminius, kuriuos daugiausia sudarytų natūralios medžiagos.