Apie „Nanoflare“ seriją
Raketė, skirta greičiui.„Nanoflare“ (pakeičianti „Nanoray “asortimentą) sukurta siekiant užtikrinti greitį, kad atitiktų gynėjų ir dvejetų žaidėjų poreikius.Balansas labiau nukreiptas į rankeną, kad smūgis būtų greitesnis ir geriau valdomas, o raketė pasiektų didesnį greitį.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ svoris: 83 g – 4 U (80–84 g).
Svoris (tiksliau masė) matuojamas gramais.Raketės gali sverti nuo 60 iki 100 gramų.Jos skirstomos pagal svorio kategorijas, žymimas raide „U“.Kuo lengvesnė raketė, tuo ji manevringesnė ir patogesnė, o kartu ir mažiau vargina ranką bei didina mosto manevringumą.Kita vertus, sunkesnė raketė yra galingesnė.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ lankstumas:Itin standi
Lankstumas apibrėžiamas kaip rankenos gebėjimas lankstytis smūgiuojant.Kotai gali būti nuo lanksčių iki standžų.Lankstus kotas labiau toleruoja smūgio klaidas ir yra patogesnis, nes lengvai smūgiuosite į galinę aikštelės dalį.Tvirtesnis kotas geriau reaguoja ir tikslesnis, tačiau reikalauja stipresnio mosto.Kieta raketė taip pat nėra labai atlaidi smūgio klaidoms.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ balansas:Lengva galva.
Balansas – tai raketės svorio paskirstymas.Jis nurodomas milimetrais ir matuojamas nuo rankenos pagrindo iki balanso taško.Lengvos galvos raketė bus manevringesnė ir greitesnė, todėl puikiai tiks gynėjams ir dvejetų žaidėjams. Sunkios galvos raketės suteiks daugiau jėgos, todėl tai idealus pasirinkimas atakuojantiems žaidėjams. Tačiau jas gali būti sunku ir sudėtinga valdyti.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ sudėtis:„HM Graphite“
Badmintono raketės kaina priklauso nuo jos sudėties.Plieninės ir (arba) aliumininės raketės yra tvirtos, sunkios ir labiau tinkamos naudoti laisvalaikiu.Grafitinės / aliumininės ir visiškai grafitinės raketės yra lengvos ir puikiai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems žaidėjams. Be to, iš didelio modulio grafito ir kitų medžiagų, pavyzdžiui, volframo, pagamintos raketės skirtos patyrusiems žaidėjams.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ ilgis:675 mm.
Suaugusiojo raketės ilgis matuojamas milimetrais ir svyruoja nuo 660 mm iki 680 mm. Skiriasi tik koto ilgis. Trumpesnis kotas manevringesnis ir patogiau guli rankoje. Ilgesnis kotas pasižymi didesne inercija ir suteikia daugiau galios.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ rankenos dydis:G5 = maža (80–84 mm).
Rankenos dydis matuojamas milimetrais.Rankenos dydis svyruoja nuo 75 mm iki daugiau kaip 90 mm ir skirstomas į dydžių intervalus, išreikštus raidėmis „G“. Nors didesnę rankeną lengviau laikyti, daugeliui žaidėjų sunku pakeisti rankeną.Mažesnę rankeną lengviau valdyti, todėl pirštais galėsite valdyti raketę didesne jėga.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ gamyklinės stygos:
Raketės parduodamos su iš anksto įtemptomis daugiasiūlėmis „Yonex“ stygomis su 0,70 mm tarpeliais.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ gamyklinis įtempimas:8–9 kg/17,5–20 lbs
Įtempimas išreiškiamas kilogramais (kg) arba svarais (lb).Raketės įtempiamos maždaug 8–9 kg (17,5–20 svarų), tačiau laikui bėgant įtempimas gali sumažėti.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ rekomenduojamas įtempimas:9–12,5 kg/20–28 lbs
Kiekvienas prekės ženklas savo raketėms rekomenduoja maksimalų įtempimą, kad stygos ar rėmas nesulūžtų įtempiant stygas ar smūgiuojant.Kai kurios raketės turi sustiprintą rėmą, kuris gali atlaikyti iki 16 kg/35 lbs įtempimą.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ stygų išdėstymas: 22x21
Stygų išdėstymas išreiškiamas vertikalių stygų skaičiumi x horizontalių stygų skaičiumi. Badmintone tai yra pagrindinės ir kryžminės stygos.Sumažintas stygų išdėstymas padidina galią ir patogumą, bet raketė bus mažiau patvari.
Nurodymai dėl 76 skylučių su pirmuoju sukryžiavimu ties A8:
A = viršuje, B = apačioje
4 mazgai.
Pagrindinės stygos:pradėkite nuo centro ir riškite žemyn iki B9 (praleiskite skylutes A8 ir A10).Tęskite per B12 link A15, tada grįžkite į A13, nusileiskite iki B10 ir baikite ties B8.(taip pat kitą pusę)
Kryžminės stygos: Suriškite mazgą ties B6 ir pradėkite kryžiuoti nuo B9. Toliau riškite iki A8 (praleisdami A11 ir A9) ir užbaikite užrišdami mazgą ties A5.
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ rėmo technologijos
„HMGraphite“, „Nanocell Neo“, „Aero Frame“, „Compact Frame“, „Isometric“, „Sonic Flare System“, „Ex-Hyper MG“, „Speed-Assist Bumper“
Raketės „Nanoflare 1000 Tour“ koto sudėtis:
„HMGraphite“, „Super Slim Shaft“, „Energy Boost Cap Plus“, „Rexis Shaft“, „Built-in T-Joint“
„Nanocell Neo“
Patvari, tačiau itin lanksti grafito medžiaga, užtikrinanti didesnį tikslumą
„Aero“ rėmas.
Rėmas su aerodinaminiu galvos profiliu, mažinančiu oro pasipriešinimą, todėl smūgiai atliekami greičiau
„Compact Frame“
Mažesnio dydžio galva užtikrina didesnį tikslumą
„Isometric“
Izometrinis dizainas padidina efektyvaus smūgio taško plotą 7 %*. Kvadrato formos „Isometric“ raketė, optimizuojant pagrindinių ir kryžminių stygų susikirtimo taškus, sukuria didesnį efektyvaus smūgio tašką nei klasikinis apvalus rėmas.
„Sonic Flare“ sistema
Naujas itin plonas, plokščias profilis, kuris deformuojasi nuo smūgio į raketę, kad smūgiai būtų greitesni.
Itin plonas kotas
Labai plonas kotas sumažina oro pasipriešinimą ir greičiau reaguoja.
„Energy Boost Cap Plus“ technologija
Naujasis viršutinis dangtelis maksimaliai padidina koto našumą.
Priekinė dalis optimizuoja koto lankstumą ir leidžia maksimaliai išnaudoti „Namd“ medžiagą. Arkos formos išlenkimas stabilizuoja raketės rėmą, neleisdamas kotui susisukti.
„Rexis“ kotas
Aukštos kokybės kotas, tiksliai suprojektuotas naudojant originalią „Yonex“ formavimo techniką. Pagerina jūsų smūgiavimo rezultatus.
Integruota „T-Joint“ jungtis
Integruota „T-Joint“ jungtis sutvirtina koto ir rėmo sujungimą bei sumažina sukimąsi, todėl raketę valdyti tampa lengviau.
„Ex-Hyper MG“
Naujas elastingas grafitas galingesniems smūgiams
„Speed-Assist Bumper“
raketės apačioje esančioms skylutėms panaudota itin standi ir patvari medžiaga, kuri apsaugo nuo išlinkimo ir pagerina našumą.
Prekės kodas ir spalva
„NF-1000T Lightning Yellow“
Tarptautiniai žaidėjai, naudojantys „Yonex“ raketę „Nanoflare 1000“
Carolina Marin (Ispanija), Lakshya Sen (Indija), Thom Gicquel (Prancūzija)
Raketės „Nanoflare 1000“ pasiektas greičio rekordas
2023 m. balandžio 14 d. „Yonex“ rakete „Nanoflare 1000“ „Yonex CO“ gamyklos sporto salėje sumuštas pasaulio greičio rekordas. Tokijas, Japonija.
Vyrų grupėje Indijos žaidėjas Satwiksairaj Rankireddy pagerino prieš 10 metų pasiektą rekordą, pasiekęs 565 km/val. greitį!
Moterų grupėje Malaizijos žaidėja Pearly Tan pasiekė pirmąjį pasaulio rekordą – 438 km/h!