Kaip striukė apsaugo nuo šalčio?
Jūsų striukę sukūrėme sudėtingoms žiemos sąlygoms, kai šalta, sninga, siaučia pūga. Šilumos suteikia storas kamšalas (dvigubas sluoksnis centrinėje dalyje) – sintetinė terminė medžiaga, savo pluošte sulaikanti orą. Po pagrindiniu užtrauktuku yra pašiltintas vidinis atvartas, apsaugantis nuo šalto oro patekimo į vidų. Tyrimai laboratorijoje parodė, kad 70 % vaikų komfortinė dėvėjimo temperatūra buvo -17 °C.
Visgi kiekvienas iš mūsų šaltį juntame skirtingai.
Kaip striukė apsaugo nuo oro sąlygų?
Šios striukės viršutinis audinys neperšlampamas ir neleidžia į vidų patekti vandeniui ir vėjui. Kad žiemą nesušaltumėte, svarbu apsaugoti ir galvą, plaštakas, pėdas. Nuo pūgos saugantis gobtuvas su nusegamu kailiu, rankogaliai ir aukšta apykaklė neleidžia šalčiui patekti į vidų
Striukės neperšlampamumas
Striukės atsparumą vandeniui lemia ne tik jos medžiagų atsparumas vandeniui: vertinimo kriterijus taip pat yra įvairių dalių surinkimo technika.
Nesvarbu, ar striukės siūlės termiškai klijuotos ir striukės paviršius po to impregnuotas, bendras striukės atsparumas vandeniui bandomas „Decathlon“ pilamo vandens testu, kuriuo atkuriamos įvairaus stiprumo lietaus sąlygos.
Ši neperšlampama striukė apsaugos jus nuo nedidelio lietaus, atitinkančio 12 cm vandens per 2 valandas.
Šios striukės medžiagos atsparumas vandeniui
Audinio atsparumas vandeniui, kurį užtikrina danga arba membrana, matuojamas šmerberais arba vandens stulpelio aukščiu (mm) (vandens stulpelio sudaromu slėgiu). Kuo šis skaičius didesnis, tuo atsparesnis vandeniui yra audinys.
Ši striukė yra pasiūta iš neperšlampamos medžiagos (JIS 1092 standartas), atsparios 5 000 mm H²O (šmerberų) iki skalbimo.
Ką reiškia „100 % sandarios siūlės“?
Ši striukė atspari vandeniui, nes pagrindinės siūlės yra klijuotos. Striukės siūlės sandarinamos naudojant neperšlampamą juostą, pritaisytą drabužio viduje, kad pro šias pažeidžiamas vietas nepatektų vanduo.
Atsparumas vandeniui bandomas pilamo vandens testu atkuriant 2 valandų liūties sąlygas. Tam, kad patikrintume visas striukės funkcijas, ją žygiuose išbandė vaikai.
Praktiška striukė su apgalvotomis detalėmis
Praktiškos ir apgalvotos detalės: 2 išorinės kišenės su atvartu, 1 užsegama vidinė kišenė, į kurią galima įsidėti mobilųjį telefoną, 2 vidinės tinklinės kišenės pirštinėms. Pagrindinis užsegimas turi užtrauktuko traukiklį, o spaustukai turi angą nykščiui: vaikai striukę atsisegti ir užsisegti galės nenusiėmę pirštinių, tą patį galėsite padaryti ir jūs.
Vaikai greitai išsipurvina, ar striukę galima dažnai skalbti jos nepažeidžiant?
Tikrinant gaminių ilgaamžiškumą, išbandomos įvairios medžiagų savybės: tikrinamas atsparumas trinčiai ir dilimui, spalvų ilgaamžiškumas, atsparumas dažnam skalbimui. Gobtuvo kailinio apvado rekomenduojame neskalbti. Prieš dėdami striukę į skalbyklę, kailį nusekite.
Jei kailį tikrai būtina skalbti, skalbkite rankomis ir džiovinkite gryname ore.
Kaip išsirinkti sniego žygiams tinkamą aprangą?
Siekiant tinkamai apsirengti žiemą, nesvarbu, kokia veikla užsiimtumėte, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių principu:
I sluoksnis – techniškas apatinis sluoksnis, garinantis drėgmę, kad jūsų oda liktų sausa.
II sluoksnis – šiltas fliso džemperis, megztinis ir pan., perduodantis drėgmę į išorę.
III sluoksnis – striukė, apsauganti nuo oro sąlygų – lietaus, sniego, vėjo.
Visi drabužiai turi būti laidūs orui, kad garintų drėgmę.
Kaip išsaugoti striukės technines savybes?
Priežiūros priemonės: naudoti purškiamą ar skystą impregnavimo priemonę skalbiant skalbykle. Norėdami atnaujinti audinio vandens atstūmimo savybes ir optimizuoti drabužio efektyvumą jo dėvėjimo laikotarpiu, naudokite šias priemones ne rečiau kaip kaskart, kai skalbiate.
Kaip tinkamai prižiūrėti gaminį
Rekomenduojame prieš skalbiant užsegti užtrauktukus. Skalbkite skalbyklėje 30 °C temperatūroje įprastu ciklu. Nenaudokite baliklio. Galima džiovinti būgninėje džiovyklėje vidutiniu karščiu. Nelyginkite. Nenaudokite cheminio valymo. Prieš dėdami į sausą ir tamsią laikymo vietą, gerai išdžiovinkite. Venkite chemikalų, pvz., baliklio, kurie gali paveikti spalvą ir šilumos izoliaciją.