Kaip naudoti sniegbridžius?
Prieš apsiaunant:
vienas sniegbridis skirtas dešinei kojai, o kitas – kairei. Pagal piktogramą viršuje pažiūrėkite, ar juos apsiavėte teisingai.
Reguliuojami:
siekiant užtikrinti jūsų saugumą, sniegbridžiai turi būti tinkamai sureguliuoti.
1. Kad atrama būtų tinkama, jūsų pėdos turėtų siekti sniegbridžio priekį.
2. Atsižvelgiant į modelį, dirželiai ar sagtys turi būti stipriai priveržti.
Sniegbridžius rinkitės pagal savo svorį:
Sniegbridžius rinkitės priklausomai nuo dėvėtojo svorio (įskaitant jo kuprinės svorį), kad šis liktų ant sniego viršaus. Tai vadinama „pakėlimu“. Yra trys skirtingi sniegbridžių dydžiai, kad atitiktų visų dydžių batus ir žygiavimo būdą.
Mūsų patarimas:
15–50 kg: vaikiškas modelis;
40–80 kg: siauras / vidutinis pagrindas
60–120 kg: platus pagrindas
Batų dydis
Batų dydis: 30–40
Naudotojo svoris
20 > 50 kg
Trintis
Kelių lygių strypai po rėmu
Priekinė sukibimo plokštelė
6 keičiami plieniniai smaigai
Lazdų naudojimas kartu su sniegbridžiais užtikrina didesnį stabilumą:
Dėvint sniegbridžius labai rekomenduojame naudoti lazdas, kad jaustumėtės stabiliau. Ypač jei planuojate eiti šlaitais (aukštyn, žemyn ir pan.) arba puriu sniegu, į kurį galite labiau grimzti. Yra 2 žiedų tipai, rinkitės plataus skersmens žiedus, kad lazdos liktų paviršiuje.
Žygiuodami su sniegbridžiais rinkitės orui laidžius drabužius.
Žygiuodami snieguotose vietose dažnai per daug prisirengiame, nes bijome šalčio. Tačiau eidami su sniegbridžiais labai greitai sušilsite.
Rinkitės 3 sluoksnių metodą!
Jis užtikrina, kad jums bus šilta, nepaisant fizinės veiklos intensyvumo: sušilę rūbą nusirenkite, o sušalę ar pertraukėlių metu vėl apsirenkite. Sušilę daugiau prakaituosite, tai jus atvėsins pertraukėlių metu ar žygio metu leidžiantis žemyn.
Rengiatės pagal 3 sluoksnių metodą?
Siekiant tinkamai apsirengti žiemą, nesvarbu, kokia veikla užsiimtumėte, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių principu:
I sluoksnis – techniškas apatinis sluoksnis, garinantis drėgmę, kad jūsų oda liktų sausa.
II sluoksnis – šiltas fliso džemperis, megztinis ir pan., perduodantis drėgmę į išorę.
III sluoksnis – striukė, apsauganti nuo oro sąlygų – lietaus, sniego, vėjo.
Visi drabužiai turi būti laidūs orui, kad garintų drėgmę.
Kokius batus rinktis?
Žygiuojant su sniegbridžiais jums reikia šiltų žygio batų aukštais aulais, kurie yra atsparūs vandeniui ir laidūs orui. Be to rinkitės batus su geru sukibimu toms vietoms, kur sniegbridžius nusiausite (automobilių stovėjimo aikštelėje arba jei nebus pakankamai sniego).
Saugumas – svarbiausia...
Žygiuodami nepažymėtais takais turėkite žemėlapį, kompasą ir (arba) GPS bei lavinos pagalbos signalo siųstuvą, kastuvą ir zondą. Šie trys įrenginiai padės jus surasti, jei pakliūtumėte į laviną arba ieškant nukentėjusių. Be to, nepamirškite pasikartoti pagrindinių saugos taisyklių.
Taisymas ir garantinis aptarnavimas
Kaip produktų kūrėjai ir naudotojai, mėgstantys savo sritį, rūpinamės savo gaminių patvarumu, todėl mūsų TSL ženklu pažymėti sniegbridžiai gaminami taip, kad juos būtų galima sutaisyti.
Atsarginių dalių (galų, sagčių ir pan.) galite įsigyti „Decathlon“ parduotuvės dirbtuvėse. Iškilus problemų, atvežkite sniegbridžius į „Decathlon“ parduotuvę apžiūrai.
Kaip veikia gaminio garantija?
Gaminiui suteikiama 2 metų garantija nuo pirkimo kvite nurodytos datos. Jei gaminiui garantija taikoma, jis keičiamas nemokamai. Garantija taikoma gaminio defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprastinio susidėvėjimo ar netinkamo naudojimo.