Bendras „Asolo“ ir „Solognac“ kūrinys.
Avalynės specialistai „Asolo Outdoor“ ir medžioklės specialistai „Solognac“ kartu sukūrė unikalius išskirtinių savybių batus:„Gore-tex“ sluoksnis, „Vibram“ padas, tvirta viršutinė dalis, puikus pasiuvimas ir kokybė. Tai geriausi batai medžioklei.Be to, šiuos modelius septynis mėnesius bandė medžioklės vadovai visoje Prancūzijoje.
„Gore-tex“ ir „Vibram“.
„Gore-tex Extended Comfort“ sluoksnis ir „Vibram Megagrip“ padas įvedė naują rinkos standartą:neperšlampantis, tačiau orą praleidžiantis sluoksnis, kad lietuje pėdos išliktų sausos ir nepervargtų, ant sausų ir šlapių paviršių išbandyti „Vibram Megagrip“ pado komponentai ir dizainas užtikrina puikų sukibimą.Tvirtas „Cordura“ audinys įveiks retai pasitaikančius krūmokšnius.
Priežiūra.
Šiuos batus prižiūrėti itin paprasta.Tiesiog plaukite juos muilu ir vandeniu, nenaudokite riebalų ar valiklio.Batams išdžiūvus galite užpurkšti impregnanto, kad vėl aktyvintumėte odos ir tekstilės apsaugines savybes.Norint išlaikyti viršutinį sluoksnį elastingą, nepalikite batų džiūti prie intensyvaus šilumos šaltinio.
„Asolo“.
„Asolo“ įkurta 1975 m. šiaurės Italijoje. Ši įmonė pirmoji pradėjo gaminti žygių ir alpinizmo batus.Ši įmonė pirmoji sukūrė žygio batus, kuriuose buvo suderinti „Cordura“ audinys ir oda, pirmoji 1980 m. pasiūlė neperšlampančius batus su „Gore-tex“ sluoksniu.Taip prasidėjo istorija, o šiandien „Asolo“ gerai žinoma dėl savo gebėjimo subtiliai sujungti tradicijas, aukštos kokybės gaminius ir inovacijas.
„Vibram“.
Įmonė nuo 1937 m. kuria batų padus. Pirmąjį alpinizmui skirtą padą sukūrė vulkanizuodama gumą kartu su „Pirelli“.Buvo sugalvotas pavadinimas „Vibram“ ir prekiš ženklas greitai įgavo pripažinimą dėl puikaus pado sukibimo.Alpinizmo paklausa leido „Vibram“ greitai įgauti didelį ir platų žinių bagažą.Šiandien „Megagrip“ mišinys pripažįstamas kaip vienas iš geriausiai sukimbančių su šlapiu ir sausu paviršiumi.
„Gore-Tex“.
1958 m. ponias ir ponia Gore savo garaže Niuarke, Delavero valstijoje, įsteigė įmonę „Gore“.Mokslinis atradimas leido jiems sukurti medžiagą, puikiai atlaikančią stiprų lietų ir neįgeriančią vandens.Taip buvo išrasta „Gore-tex“ technologija.Ji buvo naudojama striukių ir pirštinių apsaugai nuo vandens.1981 m. ji buvo įdiegta ir astronautų kostiumuose.Prekių ženklas greitai tapo lyderiu lauko rūbų rinkoje. Nuolatinės inovacijos leido gamtos mėgėjams mėgautis įvairiausiu oru.